Lego City Yol Çalışması Aracı 60284 Ürün Açıklaması

Lego City Yol Çalışması Aracı 60284

İşte çocukların hayal güçlerini harekete geçirecek eğlenceli bir ödül!

Bu LEGO® City Yol Çalışması Aracı (60284) oyuncak setinde kepçeli bir önden yükleyici, el arabası, trafik konileri, yol çalışması levhası ve kürek bulunur.

Saatler süren yaratıcı oyunlar için içindeki LEGO City yol işçisi minifigürünü ve fare figürünü eklemeniz yeterli.

4 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için yap-oyna eğlencesi.

Bu 4+ oyuncak yapım seti, kolay anlaşılır bir yapım rehberi ile kısmen yapılmış bir zemin sağlayan bir Başlangıç Yapım Parçası içerir.

Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasıyla çocuklar, LEGO yapımını çocuk oyuncağı haline getiren inanılmaz yakınlaştırma ve döndürme araçlarıyla interaktif bir yapım rehberi olan Instructions PLUS'a da erişebilir.

LEGO City Harika Araçlar Hakkında,

LEGO City Harika Araçlar oyun setleri, hayal gücünü harekete geçiren özelliklerle dolu kara, hava ve deniz oyuncakları sunar.

Çocuklar klasik araçları keşfeder, gerçek hayatı eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde betimleyen hikayeler ve senaryolar oluşturabilir.

İşte heyecan verici LEGO® City dünyasına ideal bir giriş.

4 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için mükemmel olan bu oyun seti, gerçek hayattan senaryolara dayalı yaratıcı, bağımsız oyunları teşvik edecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu LEGO® City Yol Çalışması Aracı (60284) oyun setinde bir önden yükleyici, el arabası, trafik konileri, yol çalışması levhası, kürek, işçi minifigürü ve fare figürü bulunur.

Çocuklar yol çalışması levhası ve trafik konileriyle istedikleri alanı çevirebilir, önden yükleyicinin kepçesini doldurup devirebilir, yol işçisi minifigürü ve fare figürüyle eğlenceli senaryoları oynayabilir.Lego City Yol Çalışması Aracı 60284 Özellikleri
Yaş 4 yaş ve üzeri
Lego City Yol Çalışması Aracı 60284 Yapılan Yorumlar


Bu ürüne henüz yorum yapılmadı. Yorumunuzda, ürünü en doğru şekilde anlatarak diğer üyelerimize yardımcı olun. Hadi! İlk yorumuzunu bekliyoruz.

Lego City Yol Çalışması Aracı 60284 Taksit Seçenekleri

● Sadece Tüm Bonus Kartlara Taksit Yapılmaktadır. Diğer Kartlar Tek Çekimdir.


Taksit Taksit Tutar Toplam Tutar
1 89,90 ₺ 89,90 ₺
2 - -
3 - -

Taksit Taksit Tutar Toplam Tutar
1 89,90 ₺ 89,90 ₺
2 - -
3 29,96 ₺ 89,90 ₺

Hoş geldiniz :) 

Bu site demodur! Lütfen sitemiz üzerinden herhangi bir para transferi yapmayınız, sitedeki veriler tamamen kurgusaldır.


Umarım sitemizde güzel vakit geçirirsiniz...