Lego City İtfaiye Kurtarma Helikopteri 60281 Ürün Açıklaması

Lego City İtfaiye Kurtarma Helikopteri 60281

LEGO® City Maceraları çizgi dizisi hayranlarının bayılacağı bu heyecan verici LEGO City İtfaiye Kurtarma Helikopteri (60281) oyun setinde oyuncak bir helikopter, motosiklet ve daha büyük alevler için üst üste dizilebilen LEGO alevleriyle bir elektrik santrali bulunur!

Çocuklar helikopterin su toplarını fırlatıp alevleri devirebilir ve işçi, helikopter pilotu ve LEGO City TV kahramanı Clemmons dahil 3 minifigürle rol oyunlarının keyfini çıkarabilir.

Bu LEGO City setinin yapım talimatlarını kutuda bulabilirsiniz.

Ya da akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus'ı indirebilirsiniz.

Bu interaktif yapım rehberi, inanılmaz yakınlaştırma ve döndürme araçları sayesinde acemi LEGO yapıcıları usta yapıcılara dönüştürür!

Yaratıcı çocuklar için harika bir hediye!

LEGO City itfaiye setleri, özelliklerle dolu binaları, gerçekçi araçları ve gerçek hayattan olaylara dayalı açık uçlu rol oyunlarını harekete geçiren eğlenceli karakterleriyle keyifli bir yapım ve oyun deneyimi sunar.

Kutuda ne var?

Çocukların oyuncak bir helikopter, motosiklet, elektrik santrali ve LEGO® alevleri inşa etmek için ihtiyaç duyacakları her şey, ayrıca LEGO City Maceraları çizgi dizisinden Clemmons dahil 3 minifigür var.

Çocuklar LEGO® alevleri üst üste dizerek büyük yangınlar oluşturabilir, sonra helikopterin su toplarını fırlatarak yangını söndürebilir ve 3 eğlenceli minifigürle LEGO City Maceraları çizgi dizisinden hikayeler oluşturabilir.

Her duruma uygun harika bir hediye fikri olan bu itfaiye oyun seti, LEGO® City hayranları ve hayal gücüne dayalı oyunları seven 5 yaş ve üstü çocuklar için saatlerce eğlence sağlar.

 Lego City İtfaiye Kurtarma Helikopteri 60281 Özellikleri
Yaş 5 yaş ve üzeri
Lego City İtfaiye Kurtarma Helikopteri 60281 Yapılan Yorumlar


Bu ürüne henüz yorum yapılmadı. Yorumunuzda, ürünü en doğru şekilde anlatarak diğer üyelerimize yardımcı olun. Hadi! İlk yorumuzunu bekliyoruz.

Lego City İtfaiye Kurtarma Helikopteri 60281 Taksit Seçenekleri

● Sadece Tüm Bonus Kartlara Taksit Yapılmaktadır. Diğer Kartlar Tek Çekimdir.


Taksit Taksit Tutar Toplam Tutar
1 269,90 ₺ 269,90 ₺
2 - -
3 - -

Taksit Taksit Tutar Toplam Tutar
1 269,90 ₺ 269,90 ₺
2 - -
3 89,96 ₺ 269,90 ₺

Hoş geldiniz :) 

Bu site demodur! Lütfen sitemiz üzerinden herhangi bir para transferi yapmayınız, sitedeki veriler tamamen kurgusaldır.


Umarım sitemizde güzel vakit geçirirsiniz...