Lego City İtfaiye Komuta Birimi 60282 Ürün Açıklaması

Lego City İtfaiye Komuta Birimi 60282

Bu heyecan verici LEGO® City İtfaiye Komuta Birimi (60282) oyun seti, çalışan bir sepetli vinç kolu olan klasik bir itfaiye kamyonu içerir.

Çocuklar ayrıca Bob, Feldman ve itfaiye robotu Toastie dahil çeşitli LEGO City TV karakterlerine ve su parçaları atan bir su topuna sahip olacak.

Küçük kahramanınızı LEGO City Maceraları çizgi dizisinin tam ortasına taşıyın, senaryoya o karar versin!

5 yaş ve üstü çocuklar için ideal yapım oyuncağı!

Bu LEGO City oyun setinin kolay anlaşılır yapım talimatlarını kutuda bulabilirsiniz. Y

a da akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus'ı indirebilirsiniz.

Bu interaktif yapım rehberi, inanılmaz yakınlaştırma ve döndürme araçları sayesinde çocukları kısa sürede usta yapıcılara dönüştürür!

Çocuklar için yaratıcı oyunlar!

LEGO City itfaiye setleri; özelliklerle dolu binaları, gerçekçi araçları ve gerçek hayattan senaryolarla hayal gücü geniş oyunları harekete geçiren heyecan verici karakterleriyle eğlence dolu bir dünya sunar.

Çocuklar, gerçekçi araçlar ve çizgi diziden eğlenceli karakterler içeren LEGO® City İtfaiye Komuta Birimi (60282) oyun setiyle popüler LEGO City Maceraları çizgi dizisinden hikayeler canlandırabilir.

Kutuda ne var? Çalışan sepetli vinçi olan harika bir oyuncak itfaiye kamyonu, üst üste dizilebilen LEGO® alevleri olan bir laboratuvar, ayrıca LEGO City TV karakterleri itfaiye robotu Toastie, Bob ve Feldman var.

Çocuklar itfaiye kamyonunun sepetli vincini uzatabilir, itfaiye robotundan su parçalarını fırlatarak LEGO® alevlerini devirebilir ve eğlenceli LEGO City TV karakterleriyle hikayeler canlandırabilir.

Bu kaliteli oyun seti, LEGO® City Maceraları çizgi dizisinin hayranları ve yaratıcı oyunları seven çocuklar için etkileyici bir yılbaşı, doğum günü veya sıradan gün hediyesidir.Lego City İtfaiye Komuta Birimi 60282 Özellikleri
Yaş 5 yaş ve üzeri
Lego City İtfaiye Komuta Birimi 60282 Yapılan Yorumlar


Bu ürüne henüz yorum yapılmadı. Yorumunuzda, ürünü en doğru şekilde anlatarak diğer üyelerimize yardımcı olun. Hadi! İlk yorumuzunu bekliyoruz.

Lego City İtfaiye Komuta Birimi 60282 Taksit Seçenekleri

● Sadece Tüm Bonus Kartlara Taksit Yapılmaktadır. Diğer Kartlar Tek Çekimdir.


Taksit Taksit Tutar Toplam Tutar
1 499,90 ₺ 499,90 ₺
2 - -
3 - -

Taksit Taksit Tutar Toplam Tutar
1 499,90 ₺ 499,90 ₺
2 - -
3 166,63 ₺ 499,90 ₺

Hoş geldiniz :) 

Bu site demodur! Lütfen sitemiz üzerinden herhangi bir para transferi yapmayınız, sitedeki veriler tamamen kurgusaldır.


Umarım sitemizde güzel vakit geçirirsiniz...